Sales Representative Szczecin

ID zlecenia:  3267
Miejscowość:  Szczecin
Kategoria Pracy:  Commercial(COM)

Flügger jest dumnym producentem i sprzedawcą farb i tapet wysokiej jakości, firmą z zaangażowanymi pracownikami i lojalnymi klientami. We Flügger realizujemy naszą strategię Going Green, która opiera się na zrównoważonej produkcji, zrównoważonych produktach i opakowaniach. Jednocześnie mamy ambitne cele wzrostu i optymalizacji oraz mocny program cyfryzacji naszej działalności.

  • Lubisz pracować z ludźmi
  • Wiesz, że „sprzedaż nigdy nie śpi” i zawsze można sprzedać więcej
  • Nie przerażają Cię budżety, cele, targety, ponieważ są one miernikiem tego jak dobrym jesteś handlowcem
  • Masz świadomość, że w dzisiejszych czasach od ceny produktu ważniejsza jest obsługa klienta

To takiego właśnie człowieka szukamy!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką sprzedażową na wyznaczonym obszarze
  • Dbanie o wysoki standard obsługi oraz oferowanie najlepszego doradztwa techniczno-handlowego klientom Flügger farby
  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji w oparciu o solidną, partnerską obsługę
  • Rozwijanie sprzedaży do obecnych klientów, utrzymywanie relacji
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dotyczących produktów

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub przedstawiciela handlowego, mile widziane w branży budowlanej (praca z firmami wykonawczymi)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Silne nastawienie na osiąganie wyników
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż
  • Komunikatywność
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji dnia pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktowych oraz negocjacji będzie atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię od sprzedaży
  • Pracę w bardzo dobrym zespole sprzedaży, realizującym obecnie wysokie dynamiki
  • Program wdrożeniowy i szkolenia produktowe
  • Wszystkie niezbędne narzędzia (samochód, iPhone, laptop)
  • Benefity (rabaty pracownicze, pakiet medyczny, wczasy pod gruszą

Miejsce pracy: Województwo zachodniopomorskie
Wymiar etatu: Cały etat
Stanowisko: Sales Representative Szczecin

Więcej informacji
Osoba kontaktowa: Marta Stępień
E-mail: masi@flugger.com
Telefon: (+48) 668672027

Flügger Group to międzynarodowa grupa z siedzibą w regionie skandynawskim. Flügger jest notowany na giełdzie i ma roczne przychody w wysokości około 2200 mln DKK, 1700 pracowników, z których około 500 pracuje w Danii, a 300 w Polsce. W firmie Flügger opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy profesjonalnej jakości farby, produkty ochrony drewna, tapety, narzędzia malarskie i wiele innych, jednocześnie pomagając klientom znaleźć najlepsze rozwiązania. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki nasi klienci nie są zadowoleni.

DOŁĄCZ DO NAS!

Praca we Flügger
Tworzymy nieformalne, praktyczne miejsce pracy o wysokich ambicjach i stale dążymy do doskonalenia zarówno siebie, jak i naszej działalności. Nasi pracownicy stanowią trzon firmy i klucz do naszego dalszego sukcesu. Naszym priorytetem jest rozwój - wraz z rozwojem naszych pracowników, rozwija się cały Flügger. W kwietniu 2021 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work w Danii, Norwegii, Polsce i Islandii, co oznacza, że obecnie znajdujemy się w gronie najlepszych pracodawców w tych krajach. Ważne jest dla nas tworzenie kultury różnorodności, dobrego samopoczucia i dobrej współpracy pomiędzy działami w całej firmie.

Jesteś gotowy na karierę we Flügger?
Pracując w grupie Flügger, pomagasz nadać kolor i radość niezliczonym projektom naszych klientów, niezależnie od tego, czy realizują je w przestrzeni miejskiej czy w prywatnych domach. Nie chodzi nam jedynie o farby i produkty malarskie – pragniemy zapewniać naszym klientom profesjonalne doradztwo i pokazywać najlepsze rozwiązania.

Chcesz stać się częścią Flüggera? Utwórz profil i aplikuj już dziś lub zapisz się do powiadomień o nowych interesujących ofertach pracy we Flügger.